EPPC Kosova

Shitëse

	 	 

Eppc Header

EPPC Kosovo kërkon një ‘Shitëse’ për klientin e saj, një ndër kompanitë lidere të shitjes me pakicë dhe shumicë të materialeve të ndriçimit.

Detyrat dhe përgjegjësitë:                                         

 • Preferohet eksperiencë në shitje apo aftësi për të mësuar shpejtë detyrat e saj;
 • Të jetë person reprezentativ dhe të ketë aftësi në ndërtimin e raporteve të mira me klientë;
 • Shkathtësi të shkëlqyera ndërpersonale, komunikuese dhe bindëse;
 • Të jetë e aftë për evidentimin e kërkesave të klientëve.

Kërkesat dhe specifikat e punës:                            

 • Të ketë të përfunduar Shkollën e Mesme (përparësi kanë kandidatet me Fakultet);
 • Të jetë entuziaste, e shkathët dhe me vullnet për punë;
 • Puna zhvillohet në 6 ditë të javës.

Të dhënat:                                                                          

 1. Pozicioni:                            Shitëse (Femër);
 2. Vendndodhja:                    Prishtinë;
 3. Paga:                                    Konkurruese;
 4. Aplikimet mbyllen:          17.09.2019.

Si të aplikoni:                                                                 

Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj dhe dokumentet e tjera shoqëruese duke përmendur pozicionin Shitëse’ në adresën e e-mail-it:

kosovo@eppc.al

Ju do të kontaktoheni vetëm në qoftë se CV-ja juaj dhe dokumentet shoqëruese do të kualifikohen. Tek ne CV-ja juaj është e sigurt dhe trajtohet në konfidencialitet të plotë.

TAGS: EPPCPrishtinaKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 1478
Kategoria Shitje
Skadon Skadon: SOT
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
x
13 kompani Kosovare që ofrojnë vende pune në sektorin e shitjes
Lexo këtë artikull »