Stella Petrol

Shites i derivateve

	 	 

 Stella Petrol me lokacion ne Gjakovë hap konkurs për pozitën:

  • Shitës i derivateve

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Mirepritja e klientëve dhe të kuptuarit e nevojave të tyre, dhënia e përgjigjeve profesionale në bazë të kerkesave.
  • T’i furnizojë klientët me derivate sipas kërkesave të tyre
  • Të sigurohet që të gjitha hapësirat  ku zhvillohet puna të jëtë e pastër
  •  Zbaton detyrat e dhëna nga mbikqyrësi
  • Te ketë paraqitje profesionale
  • Përkujdeset për raftet (vendosja dhe largimi i artikujve)
  • Orari i punës me ndërrime
  • Bashkëpunon me tërë stafin

Të interesuarit të na shkruajnë në numrin e telefonit në viber +38345588533 ose të dërgoni CV në emailin stella.gjakove@hotmail.com

TAGS: Stella PetrolGjakoveKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 1192
Kategoria Shitje
Skadon 12 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Gjakovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC