Restaurant Iliri

Kamarier/e

	 	 

Restaurant Iliri, me lokacion në Arbëri shpallë konkurs për këtë vend pune:

  1. Kamarier/e

Detyrat dhe përgjegjësitë për pozitën Kamarier/e

  • Të jetë I sjellshëm dhe të kujdeset për kërkesat e klienteve
  • Aftësi të mira komunikuese me klientët
  • Të ketë përvojë pune si kamarier/e
  • Të jetë fleksibil dhe I shoqërueshëm

Të gjithë të interesuarit/at për pozitën e lartëpermendur mund të na kontaktojnë në numrin e telefonit  049-840-300

Shikime 1054
Kategoria Gastronomi
Skadon 10 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC