Agjencia Kosovare për Krahasim dhe Verifikim të Pronës

Asistent Administrativ

	 	 

Shikime 642
Kategoria Administratë
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prizren
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC