1
PREMIUM PLUS

Kuzhinier/e, Ndihmës/e Kuzhinier/e, Kamarier/e, Shankist/e, Enëlarës/e

Ruaj
Ginger Coffee Bar & Eatery
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Restaurant Ginger Coffe Bar & Eatery Albi Mall Prishtinë shpallë konkurs për këto pozita:

 • Kuzhinier/e
 • Ndihmës/e Kuzhinier/e
 • Kamarier/e
 • Shankist/e
 • Enëlarës/e

Detyrat dhe përgjegjësitë:

 • Aftësi të mira komunikimi;
 • Aftësi të mira prezantuese të shërbimeve dhe produkteve;
 • Respektimi i rregullave në punë;
 • Përvoja e domosdoshme, sipas vendit të punës;
 • T’i përshtatet orarit fleksibil të punës;
 • Të ketë aftësi të mira organizimi.

Të ketë saktësi dhe vëmendje në detaje të punës

Kontakti +38345775588 Viber ose Whatsapp

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 07/08/24 (24 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet