1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Kompania “EURO DELTA” SHPK, shpall konkurs për pozita të lira pune, për pikën në Fushë Kosovë & AlbiMall:

Pozitat e kërkuara:

  1. Operator/e në Automarket – AlbiMall
  2. Ndihmës mekanik në servis – Fushë Kosovë
  3. Praktikant në vullkanizer – Fushë Kosovë

Kualifikimet           

  • Preferohet përvoje pune,
  • Të ketë aftësi të shkëlqyera të komunikimit dhe kujdesit ndaj klientit,

MËNYRA E APLIKIMIT:

Të interesuarit/at mund të aplikojnë duke dërguar CV, në email: info@eurodelta-ks.com ose whatsapp +38348777707

Ju lutemi të vendosni në subject: Pozita 

Afati i fundit për aplikim:  31 Korrik 2024

Bashkohu me ekipin tonë!

Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 31/07/24 (12 ditë)
Orari Full Time
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet