Pruthi Sport Pro

Shitëse (Part-Time)

	 	 

Dyqani Pruthi Sport Pro shpallë konkurs për pozitën:

Shitëse

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Të shërbejë klientët të cilët janë të interesuar për produktet në dyçan,
  • Të kujdeset për produktet, renditjen e tyre, stokun dhe detaje të tjera,
  • Të raportoj menaxheren për shitjen dhe mbarëvajtjen e punës,

Kualifikimet

  • Të ketë përvojë pune në pozitën shitëse,
  • Të jetë fleksibile,
  • Të jetë e aftë të punoj në ekip dhe e pavarur,

Orari i punës: Part Time

Të gjitha të interesuarat mund të dërgojnë Cv dhe një foto të bashkangjitur në emailin pruthisportpro@gmail.com

 

Shikime 3063
Kategoria Shitje
Skadon 2 ditë
Orari Part Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC