1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

“ELKA INTERNACIONAL SHPK” Nje kompani e njohur  ne fushen e prodhimit dhe tregtimit te produkteve ushqimore kerkon te punesoje:

 • Shites ambulantiv /M-Prishtine

Detyrat dhe përgjegjësitë              

 • Identifikimi i mundësive të reja të shitjes         
 • Raportimi në baza ditore gjatë vizitave në terren
 • Përmbushja e objektivave të caktuara të shitjes mujore
 • Komunikimi i përditshëm me klientët për shitjen e produkteve.
 • Krijimin dhe mbajtjen e marrëdhënieve efektive me klientët aktual dhe potencial.

Kerkesa per kandidatet:

 • Aftesi te mira komunikuese dhe negociuese.
 • Posedimi I lejes se  drejtimit.
 • Universiteti perben avantazh.
 • Mosha  22-30 vjec.

Ne ofrojme:

 • Kontrate te rregullt pune
 • Paga  konkuruese ne treg
 • Bonuse
 • Orari punes nga e hene ne te premte 08-16
 • Faza trajnimit paguhet

Vetem kandidaten qe do perzgjidhen do te informohen

Per te aplikuar ju lutem dergoni CV-te dhe dokumentat tjera qe vertetojne kualifikimet tuaja bashkangjitur fotografine tuaj ne e_mail 

hr@elkaks.com                                                                                                                               

                                       

 

 

 

 

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 07/08/24 (24 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet