1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

PUNËISM SEZONAL GJATË SEZONES SË DIMRIT NË FINLAND!

POZITAT:

  • KUZHINJER/E (Chef and Cook) kerkohen 10 persona.
  • KAMARIER/E kerkohen 10 persona.

Exerpinca e punës dhe gjuha angleze jane obligative!
Punat fillojn nga data 1 Nentor deri me daten 1 Prill!


APLIKO TANI duke derguar CV'n ne emailin tone globalagencykosova@gmail.com për punësim sezonal gjate peridhës së dimrit në shtetin e bukur të Finlandës!
Ky program i punësimit në Finlandë ofrohet përmes zyrës sonë në bashkpunim me kompani të Finland-ës.

Personat të cilët jane të intersuar për të marrë më shumë informacione rreth këtij programi si dhe procesit të aplikimit, ju lutem na kontaktoni në  këta numra të telefonit: ; Viber +383 49 238 047; +38345484017

Te interesuarit të aplikojnë me se largu deri me daten 20 Gusht 2024!

Ju mirëpresim!

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 07/08/24 (24 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Jashtë Vendit
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet