1

Portoarkatar/e (Alb/Srb)

Ruaj
KRU “Gjakova” SH.A
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

 

 

 

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 22/07/24 (8 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prizren
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet