1

Vende të lira pune (Arbëri)

Ruaj
megaSun Solarium
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

megaSun Solarium hapë konkurs për vende të lira pune: 

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Të ketë aftësi të mira komunikuese
  • Të jetë pozitive gjatë orarit të punës
  • Të jetë bashkëpunëtore me stafin

Lokacioni:

Prishtinë (Arbëri)

Të gjithë të interesuarat mund të aplikojnë përmes email-it megasun.ks.al@gmail.com

apo numrit kontaktues +38343561776.

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 06/08/24 (23 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet