1
PREMIUM PLUS
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Kompania jonë Inline po kërkon të plotësojë disa vende të lira për pozitat: 

  • Monter në Terren 

Monter në Terren

  • Të ketë përvojë në montimin e kuzhinave, dhomave dhe enterierit.
  • Të ketë aftësi të punës në ekipe
  • Të ketë aftësi të leximit të projekteve
  • Të ketë patentë shofer
  • Përvoja e punës në montim është e domosdoshme

Të interesuarit mund të aplikojnë në: info@inline-ks.com ose në numër të telefonit 045-846-372 (Viber dhe Whatsapp) (Hëne-Premte 09:00 - 17:00) ose na vizitoni në zyret tona në Fushë Kosovë, rr. Nëna Terezë.

Kategoria Prodhim
Skadon 03/08/24 (15 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet