1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Linku për aplikim: https://vivafresh-rks.com/aplikimet/apliko-per-pune-ne-prizren/

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 02/08/24 (14 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prizren
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet