1

Vende të lira të punës (MegaSun Solarium dhe Let's Go Gym)

Ruaj
Let’s GO Gym
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Megasun Solarium dhe Let’s Go Gym, me lokacion në Rrugën B, janë në kërkim të kandidatëve të kualifikuar për pozitat e lira të punës. 

Ju lutemi dërgoni CV-në tuaj në adresën e emailit:

letsgogym1@gmail.com

Ose na kontaktoni direkt në: +38345351400 (Viber, WhatsApp)

Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 02/08/24 (19 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet