1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

KONKURS

Për rritjen e kapacitetit tonë jemi duke kërkuar edhe për një OPERATOR Mirëmbajtëse/Pastruese i/e cili do punojë ne pastrimin e zyreve dhe gjërave të tjera.

Detyrat dhe Përgjegjësitë:

  • Të kete përvojë pune në pastrim
  • Të realizojë mirëmbajtjen

Kualifikimet e kërkuara për tu bashkuar në stafin tonë:

  • Përvojë pune
  • Të ketë  sjellje të mirë
  • Komunikativ
  • Aftësi për punuar në grup.
  • Preferohet të jetë nga Komuna e Drenasit, ose afër me zonën Industriale (Parkun e Biznesit)

Pagesa me marrëveshje, sipas ligjit dhe rregullave në fuqi në Republikën e Kosovës.
+ Sigurim shëndetësor.

Gjindemi në Parkun e Biznesit në Komoran, Drenas.
Të interesuarit të Lajmërohen në Info@liftkos.com, duke dërguar një CV ose përmes viber +38345301008 vetëm gjatë orës 08:00-16:00

Rreth Kompanisë:
LiftKos Sh.P.K është kompania e vetme në Ballkan që prodhon dhe monton ashensorë në Kosovë, prodhojmë për vendet fqinje të Ballkanit dhe veçanërisht jemi të orientuar në tregun Gjerman.

Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 01/08/24 (13 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Drenas
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet