1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

recruiting@vivafresh-rks.com

https://vivafresh-rks.com/aplikimet/apliko-per-pune-ne-bardhosh/

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 19/07/24 (5 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet