1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Linku për aplikim: http://bit.ly/3CMCRaB

 

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 31/07/24 (12 ditë)
Orari Full Time
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet