Prince Coffee Shop

Kamarier/e (2), Barmen (2), Shitës/e të akulloreve (2), Kuzhinier/e (1)

	 	 

Prince coffe House kerkon:

  1. Kamarier/e (2)
  2. Barmen (2)
  3. Shitës/e të akulloreve (2) 
  4. Kuzhinier/e (1)

Kriteret:

  • Te kene pervoje pune se paku 1 vite 
  • Mosha mbi 18 vjet

Te interesuarit mund te na kontaktojne permes numrit te kontaktit: +38345582390

Shikime 1516
Kategoria Hoteleri
Skadon 4 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
x
Mundësitë e barabarta dhe diversiteti në punë, çka duhet të dimë?
Lexo këtë artikull »