1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Linku për aplikimhttps://vivafresh-rks.com/aplikimet/apliko-department-menager-e-ne-prishtine/

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 31/07/24 (17 ditë)
Orari Full Time
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet