1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
KONKURS
 
Kompania 'Avante Furniture' hap konkurs pune për:
  • Asistente e zyres

Detyrat dhe kualifikimet:

  • Kusht primar eshte njohja e gjuhes angleze.
  • Menagjim i operacioneve ditore brenda zyres
  • Te kete diplome universitare
  • Preferohet te kete pervoje pune
Paga: 440€
Lokacioni: Fushe Kosove, Bresje.
 
Mënyra Aplikimit:

Cdo aplikim te behet me ane te emailit: contact@avantefurniture.com

Telefoni: +38349439331

Kategoria Administratë
Skadon 01/08/24 (18 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet