1
PREMIUM PLUS
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
IC Global Marketing me seli në Prishtinë shpall konkurs pune për 2 pozita të ndryshme për femra me 2 orare te ndryshme:
  • PROMOTERE SEZONALE
Paradite prej: 10:00 deri 18:00 apo mbasdite prej 17:00 deri 22:30 apo edhe vetem vikend shtune/dielle

Mund të aplikosh vetëm apo me ndonjë person që dëshiron të punoni së bashku.

Të gjithë të interesuarit të aplikojnë në numrin e telefonit në viber: 043 818 830 apo thirrje telefonike deri në ora 20:00 dhe jo më vonë.
Apo mund të dërgoni CV-në me foto në email:  investcorp.ks@gmail.com

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 31/07/24 (17 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet