1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

KONKURS PER SHITESE FIZIKE

’Marengo” , dyqan per shitjen e kostumeve elegante per meshkuj hap poziten per Shitese fizike. 

Detyrat dhe pergjegjsite:

  • Prezantimin dhe promovimin e produktit ne menyre adekuate.
  • Shitja dhe mirembajtja e produkteve.
  • Sherbimi ndaj klienteve me profesionalizem.

Kerkesat:

  • Preferohet te kete perfunduar se paku shkollimin e mesem.
  • Aftesia  te mira bashkpunuese.
  • Shkathesi te shkelqyeshme komunikuese.
  • Njohuria e gjuhes angleze (avantazh).
  • Kandidatet me pervoje kane perparesi

Të gjithë të interesuarat mund të aplikojnë përmes numrit  +38344611744

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 31/07/24 (12 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Ferizaj
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet