1
PREMIUM

Kuzhinier/e, Ndihmës Kuzhinier/e

Ruaj
Taunita Fish
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Taunitafish ne restoran peshku ne Dragodan hap konkurs per:
  • Kuzhinier per ushqime te detit
  • Ndihmes Kuzhinier/e

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Përvoja e punës në këtë profesion është një përparësi
  • Aplikantët duhet të kenë pasion dhe energji për vendin e punës
  • Të bëjnë me kujdes pastrimin e peshkut

Aplikimi:

Kandidatët e interesuar mund të dërgojnë CV-në e tyre në Viber në numrin +38349198962 për të shprehur interesin e tyre për këtë pozicion. Ju lutemi të siguroheni që CV-ja juaj të përmbajë informacionin e kontaktit.

Për çdo pyetje shtesë ose informacion shtesë, ju lutemi të na kontaktoni në numrin e mësipërm.

Lokacioni: Dragodan

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 31/07/24 (17 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet