1
PREMIUM

Kamariere (4), Shankist/e (4)

Ruaj
Pizza House
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Pizza House 

Shpall konkurs pune per pozitat: 
  • Kamariere 4 
  • Shankist/e 4 
Te interesuarit duhet te kene pervoje pune dhe te jene te motivuar per pune! 
K&K Brothers L.L.C ofron kushte konkuruse ne treg! 
 
046/526-526

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 30/07/24 (16 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet