1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Royal Barbershop shpallë konkurs pune për:

  • Frizer

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Të ketë përvojë pune
  • Të jetë pozitiv gjatë orarit të punës
  • Të ketë aftësi të mira bashkepunuese

Orari: 9:00 - 20:00

Lokacioni: Albi Mall

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë përmes +38345393026

Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 26/07/24 (7 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet