1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
KEPA Colors - Auto Service shpallë konkurs për pozitën:
 
Mjeshtër në ngjyrosje dhe hekurosje të automjeteve.
 
Kriteret:
  • Kandidatët duhet të kenë eksperiencë pune në ngjyrosje dhe hekurosje të automjeteve.
Të interesuarit mund të aplikojnë përmes numrit të telefonit: 044 145 316 ose +383 46 700 050

KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet