1
PREMIUM PLUS

Kamarier/e, Ndihmës/e Kuzhine

Ruaj
Fika Food, Drinks and More
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Fika Café L.L.C shpallë konkurs për këto pozita pune:

  • Kamarier/e (Paga 450 Eur bruto)
  • Ndihmës/e Kuzhine (500 Eur bruto)

Lokacioni: Dragodan, Prishtinë

Orari i punës: 8 orë në ditë, 1 ditë të javës pushim

Kërkesat: 

  • Njohuri elementare në lëminë perkatëse;
  • I/e  përgjegjshëm/e, komunikues/e dhe bashkëpunues/e;

Të interesuarit/at të dergojnë CV-në përmes butonit "Apliko Këtu",  në këtë email adresë:  fikaeatery@gmail.com apo të kontaktojnë në numrin e telefonit 049871871 (Whatsapp ose Viber)

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 14/07/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet