1
PREMIUM

Skarist/e, Kamarier/e (2), Enëlarëse

Ruaj
Fast Food & Pizzeria 004
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Fast Food & Pizzeria 004 shpall konkurs per 4vende  te lira pune, me orar te plote.

Kërkon 1 Skarist/e, 1 Kamarier/e, 1 Enelares/e me orar të plotë pune dhe 1 Kamarier/e me gjysem orari 4h.

Paga mbi mesataren e tregut, dita e diel pushim.

Të gjithë të interesuarit të lajmërohen cdo ditë pune nga ora 10;00 - 16;00  në numrin e telefonit:

Nr tel: 049 45 56 56 ose 049 600 766 , ose ne facebook Fast Food 004 (
https://www.facebook.com/FF004/)

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 27/07/24 (13 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet