1
PREMIUM

Kamariere, Shankiste (Ferizaj)

Ruaj
Jaffa Food and Cake
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Jaffa Food and Cake hap konkurs për pozitat:

  • Kamariere
  • Shankiste

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Të jetë komunikative.
  • Të jetë e shkathtë.
  • Të ketë aftësi të mira të bashkëpunimit.

Ferizaj (ETC)

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë përmes numrit të telefonit +383 45 510 646

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 25/07/24 (11 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Ferizaj
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet