1
PREMIUM
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

KONKURS

Vend i lire i punes ne dyqanin e stolive "Pandora" ne Abi Carshia, Prizren

Pozita: Shitese
Orari : 20 ore ne jave

Pandora eshte brend i njohur boteror i stolive per femra. Përvoja e mëparshme ne shitje është e domosdoshme (min dy vjeqare) dhe natyrisht dashuria për stolitë dhe markën PANDORA është thelbësore, gjithashtu të qenit plotësisht fleksibël.

Ju do të jeni pjesë e një mjedis dinamik dhe të frekuentuar ku fokusi kryesor është shitja e stolive të markës tone prestigjioze, dhe njekohesisht duke siguruar nje sherbim te shkelqyeshem per klientet.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV përmes butonit `Apliko Këtu` ne email adresen: pandora.prizren@gmail.com

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 24/07/24 (5 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prizren
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet