1
PREMIUM

Kamarier, Shankist/e, Kuzhinier/e

Ruaj
MARGO GARDEN BAR
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Margo Garden Bar hapë konkurs për pozitën:

  • Kamarier/e
  • Kuzhinier/e 
  • Shankist/e

Detyrat dhe Përgjegjësitë:

  • Aftësi të mira organizative.
  • Aftësi të mira komunikimi.
  • Të jetë i/e shkathët në punë.
  • Përvoja e punës në këtë drejtim është një përparësi.

Mënyra e aplikimit:

Kandidatët e interesuar mund të kontaktojnë në numrin e telefonit: 044 132 816 ose të dërgojnë CV në email-in margogardenbar@gmail.com

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 23/07/24 (9 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet