1
PREMIUM PLUS

Kamarier/e, Shankist/e, Enëlarës/e, Pizza Man, Ndihmës Kamarier, Mirëmbajtës/e

Ruaj
Panorama Dining
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Panorama Dining është restaurant që shërben ushqime tradicionale në një ambient fantastik të rrethuar nga një oazë gjelbrimi në mes maleve të Gërmisë dhe liqenit të Badovcit.

Restauranti Panorama Dining shpallë konkurs për pozitat;
 • Kamarier/e
 • Shankist/e
 • Enëlarës/e
 • Pizza Man
 • Ndihmës Kamarier
 • Mirëmbajtës/e

Kualifikimet e kërkuara:

 • Përvojë relevante për pozitat e kërkuara.
 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe bashkëpunimi.
Restauranti ofron kushte të jashtëzakonshme pune:
 • 8 orë pune në ditë
 • Pushimet javore dhe vjetore
 • Pagë të dinjitetshme
 • Pagën e trembëdhjetë
 • Bonuse për festa
 • Ushqimi dhe pije
Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë përmes numrit +383 44 640 242, apo fizikisht në ambientet e Restaurantit në lagjën e Zllatarit komuna e Prishtinës.

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 20/07/24 (6 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet