1
PREMIUM PLUS
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Route 66 Bregu i Diellit hap konkurs në këto pozita:

  • Kamarier/e (2)
  • Shankist/e (1)
  • Kuzhinier/e (1)
Detyrat dhe përgjegjësitë:
  • Aftësi të mira komunikuese
  • Pozitivitet në orar të punës
  • Aftësi të mira bashkëpunuese me ekipin
Ne ofrojmë:
  • Ambient të përshtatshëm pune
  • Orar fleksibil
  • Kushte të mira pune
Të interesuarit të na kontaktojnë në:  
045-400-633

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 19/07/24 (5 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet