1
PREMIUM
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
"Osteria Linda Prishtina Shpallë  Konkurs për këto Pozita (Kamarier/e ,Shankist/e, )

 Nga Kamarieri/ja ,Shankisti/ja kërkojmë

  • Eksperienca në punë e preferuar, jo e domosdoshme
  • Dëshirë për punë
  • Te jetë i përshtashëm për punë ekipore.

Osteria Linda ofron:

  • Ambient miqësorë pune,
  • Orar fleksibil ,
  • Pagë konkurruese.
Osteria Linda është vazhdimi i përpjekjeve të suksesshme në fushën e gastronomisë nga Linda. Udhëtimi në industrinë e ushqimit dhe gastronomisë filloj para 15 viteve me emisionin n'kuzhinë te Linda, duke vazhduar me Restaurant Perla, dhe Delish te Linda. 
 
Të interesuarit të dërgojnë CV-në e tyre në e-mail : lindaosteria@gmail.com
Kontakt +383 44 141 680"

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 19/07/24 (7 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet