Soft Room

Vende të lira të punës (5)

	 	 

Studio Estetike SOFT ROOM në Prishtinë - shpall konkurs per:

1. Grimere
2. Esticiste ose Dizajnere për thonjë
3. Asistente profesionale për thonjë
4. Asistente profesionale për depilim
5. Asistente profesionale për flokë
 
Te interesuarat duhet të kenë përvoje pune, si dhe ti plotësojnë kushtet për punësim.
 
Info ne tel. +383 (0) 49 585 567
Email. softroompr@gmail.com
Shikime 3338
Kategoria Të tjera
Skadon Skadon: SOT
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC