1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Serafini Restaurant është në kërkim të individëve të përkushtuar për të ju bashkuar ekipit tonë për pozitat e punës:

  1. Kuzhinier/-e (2 pozita)
  2. Ndihmës kuzhinier/-e (2 pozita)
  3. Kamarier/-e ( 6 pozita)
  4. Shankist/-e (3 pozita)
  5. Mirëmbajtës/-e (2 pozita)
  6. Enëlarës/-e (3 pozita)

Kualifikimet e kërkuara:

  1. Aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe të jetë i/e gatshme të punoj në një ambient dinamik.
  2. Përvojë relevante në fushën e gastronomisë varësisht nga pozita e punës për të cilën aplikoni.
  3. Aftësi të shkëlqyera bashkëpunimi. 

Ne ofrojmë pagë konkuruese, mundësi avansimi në karrierë dhe kontratë pune sipas ligjeve të Republikës së Kosovës.

Adresa: Shpëtim Robaj pn (afër Interex-it).

Të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-në në adresën diargashi@hotmail.com ose përmes numrit të telefonit: +383 48 753 735

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 17/07/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet