1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
KONKURS
Restoranti Meksikan "Comandante Marcos" ofron vende pune per:
  • Enelares/e

Kushtet dhe kualifikimet e kërkuara:

  • Përvoja e punës si enëlarës/e 
  • Të ketë aftësi për bashkëpunim.

Mënyra Aplikimit:

Te interesuarit mund te kontaktojne ne telefon: 044 311 114 (E hene -  E shtune)
 
Adresa: Arberi, Vicianum (ish Ahmet Krasniqi), Prishtine.

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 13/07/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet