1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

KONKURS

Pozita: Assistent-e e Shitjes

Lokacioni: Prishtine - Albi Mall

Nr tel: VIBER & WHATSAPP +38349 648-100

Email:madamecocoks@gmail.com

Afati I konkursit: 14.06.2024-14.07.2024

Informate shtese :

  • Page konkurruese,
  • Bonuse mujore,
  • Kontrate sipas ligjit te Kosoves, 40 ore pune ne jave, etj.

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 14/07/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet