1
PREMIUM
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

KONKURS

Pozita e punës: Agjent/e i/e shitjes

Vendi: Prishtinë

Kualifikimet e kërkuara

  • Diplomë e Shkollës së Mesme; 
  • Përvojë pune minimum 2-3 vite si Agjent/e të Shitjës;
  • Njohja e gjuhës angleze;
  • Aftësi të shkëlqyera kompjuterike; 
  • Aftësi të shkëlqyera komunikimi, organizative dhe interpersonale.

Menyra Aplikimit:

Apliko duke dërguar CV-në në info@europcar-ks.com


 

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 23/06/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet