1
PREMIUM
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Jeni të interesuar të bashkoheni në ekipin tonë me një ambient shume të ngrohtë dhe profesional, atëhere Pasta Fasta me lokacion në Lipjan shpall konkurs pune.

Jemi në kërkim të punonjësve energjikë dhe të përkushtuar për të punuar në rulotë:

POZITA:     

  • Shankist/e                      

LOKACIONI:                       LIPJAN

Detyrat dhe Pergjegjësitë:

  • Përgaditja e pastave sipas trajnimit të bërë paraprak
  • Mirëmbajtja e vendit të punës
  • Sigurimi i një sherbimi të shkelqyer ndaj klienteve
  • Menaxhimi i stokut dhe mirëmbajtja e hapësirës

Çfarë ofrojmë:

  • Një ambient pune miqësor dhe dinamik
  • Trajnim dhe zhvillim professional
  • Pagë konkurruese dhe përfitime të tjera

Kriteri për aplikim:

Duhet të posedoni patent shofer të kategorisë B

Të interesuarat mund të aplikojnë përmes butonit Apliko Këtu apo përmes linkut https://forms.gle/mNwbbv4mfiiC3FdB9 ose në numrat e telefonit +38348500664

 

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 04/07/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Lipjan
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet