1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

hr@bucaj-ks.com

 

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 23/06/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Mitrovicë, Vushtrri
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet