1
PREMIUM PLUS
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Vanketo,  po kërkon të plotësojë ekipin e tyre në pozitat:

  • Shankist/e
  • Ndihmëse Kuzhiniere

Shankist

  • Njohuri elementare në përgaditje të kafesë
  • Përgatitje e lëngjeve të freskëta dhe smoothie.
  • Komunikim efektiv me klientët.
  • Preferohet njohja e gjuhës angleze.

Orari i punës: e hënë - e premte, 07:00 - 16:00.

Ofrohet:

  • Një vakt ushqimor i përfshirë për anëtarin e stafit.


Ndihmës Kuzhinier/e

  • Njohuri bazike të gatimit.
  • Ndihmon në përgatitjen e ushqimeve sipas udhëzimeve të shefit të kuzhinës.

Orari i punës: e hënë - e premte, 07:00 - 16:00.

Ofrohet:

  • Një vakt ushqimor i përfshirë.

Lokacioni: Objekti i Bankës Botërore, Ambasada Britanike, rruga për Fushe Kosovë përballë ETC.

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë përmes butonit "Apliko Këtu"

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 11/07/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet