1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Email: hr@siper-viva.com

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 09/07/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë, Prizren
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet