1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

ELKA INTERNACIONL SH.P.K

Tel&Fax:+383601292

NRF     600040331

Zona Industriale Prishtine

“ ELKA INTERNACIONAL SHPK” Nje kompani e njohur  ne fushen e prodhimit dhe tregtimit te produkteve ushqimore kerkon te punesoje:

                                                            Shofer shperndares porosish/M-Prishtine

Detyrat dhe pergjegjesite:

         -  shperndarja e porosive ditore neper klient

 Kerkesa per kandidatet:

  • Aftesi te mira komunikuese.
  • Te kete kryer me se paku shkollen e mesme.
  • patent shofer kategoria B

Cfare ofrojme ne:

  • Paga e kenaqshme.
  • nga e hena-premte orari 8-16
  • Kontrat e rregullt pune sipas ligjeve ne fuqi

-Vetem kandidaten qe do perzgjidhen do te informohen 

Per te aplikuar ju lutem dergoni CV-te hr@elkaks.com

Ose paraqituni prane zyrave tona ne Miradi ne parkun e biznesit BAU HOLDING                 

 10/06/2024 Prishtine.

Kategoria Transport, Logjistikë
Skadon 09/07/24 (27 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet