1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Via Delle Rose shpallë konkurs për poziten:

  • Asistente e Shitjes në Dyqan

Lokacioni: Prishtina Mall

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Të ketë aftësi të mira komunikative
  • Të ketë aftësi të mira organizative
  • Të jetë e shkathët dhe e përkushtuar gjate orarit të punës

Për të aplikuar kontaktoni në numrin 045 272 441 (tel/viber)

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 05/07/24 (15 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet