Tricontes

Customer Service Consultant with German

	 	 

Tricontes është në kërkim të njerëzve të talentuar dhe ambiciozë për t'u bashkuar me ekipin tonë! Nëse keni aftësi të mira komunikimi në gjuhën #gjermane, dhe jeni person fleksibil dhe i motivuar për ofrimin e këshillave në lidhje me shërbimet apo produktet tona për klientë, Tricontes është vendi për ty!

📞  Ju lutemi kontaktoni në +383 49 844 072 ose ne adresen elektronike burim.mernica@tricontes.com

TAGS: Tricontes, PrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 1699
Kategoria Telekomunikim
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC