1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Konkurs për Pozitën e Punës: Graphic & Motion Designer

A je tip kreativ, energjik dhe i apasionuar pas dizajnit? E kemi një mundësi të mirë për ty!

Jemi në kërkim të një personi të apasionuar pas dizajnit, që të na bashkohet si Graphic & Motion Designer. Nëse je i zoti / e zoja në krijimin e materialeve mbresëlënëse për rrjete sociale dhe ke një sy të mprehtë për trendet e fundit, atëherë ti je personi që po e kërkojmë!

Përfitimet që të presin:
  • Ambient dhe ekip pune inspirues
  • Pagë konkurruese
  • Kushte shumë të mira të punës
Kualifikimet dhe Njohuritë e Kërkuara:

Aftësi të shkëlqyera në programet e mëposhtme:

  • Adobe Photoshop
  • Adobe Illustrator
  • Adobe InDesign
  • Adobe Premiere
  • Adobe After Effects

Përvoja e Punës:

Përvoja është një avantazh, por ajo që na intereson më shumë është portofolioja jote. Na tregoni dizajnet tuaja më të mira grafike dhe video-produktet, duke na dërguar qoftë portofolion apo ndonjë link ku mund t’i shohim punë tuaja.

Si të Aplikoni:
Dërgoni CV-në tuaj së bashku me portofolion përmes butonit "Apliko Këtu" ose në email-in: administrata@eurogoma.net
Afati i fundit për aplikim është data 20/06/2024.

 

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?

Kategoria Marketing, Reklamim & PR
Skadon 20/06/24 (8 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet