1
PREMIUM PLUS
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Sweden Smart Tech Solution kërkon persona që flasin gjuhën suedeze për të plotësuar pozitën për: 

  • Agjent/e i/e Thirrjeve

Kërkesat tona:

  • Respektimi i rregullave të brendshme të kompanisë
  • Përcjellja e praktikave dhe trajnimeve (Praktika me pagesë)

Cfarë ofrojmë ne:

  • Paga: 700EUR + bonuse
  • Orari: 10:00 - 18:00 (vikend pushim)

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë përmes butonit "Apliko Këtu" 

Email : techsmartsolution@outlook.com
Numri kontaktues : +38345744448 

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?

KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet