1
PREMIUM PLUS

Shitëse për Akullore, Ndihmës/e Kuzhinier/e

Ruaj
URBANO Food & Drinks
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Urbano food & coffee shpall konkurs pune per:

  • Shitëse për Akullore
  • Ndihmëse Kuzhiniere ( Pastrime - orari 15:00 deri 23:00 ) 
  • Ndihmës Kuzhinier (njohuri Skara - Pizza ( orari - 11:00 deri 20:00)

Kërkesat:

  • Aftësi të shkëlqyera komunikimi 
  • Përvojë e mëparshme në shitje apo shërbime për klientët është një avantazh.
  • Një qasje pozitive dhe miqësore ndaj klientëve 
Aplikoni duke derguar CV ne numrin 044 303 044 (Viber)
Adresa : Nënkalim, afer KEDS 

 

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 03/07/24 (21 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet