1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Konkurs

Semitronix Hotel Prishtina Shpallë  Konkurs për këto Pozita (Recepsionist, Kamarier/e ,Shankist/e, )

Recepsionist, Kamarier/e ,Shankist/e

  • Dëshirë dhe entuziasmi për punë
  • Te jetë fleksibil dhe i përshtashëm për punë ekipore.


Semitronix Hotel Prishtina ofron:

  • Ambient të përshatshëm pune,
  • Orar fleksibil ,
  • Kushte të mira pune.

Konkursi ka afat prej 04.06.2024-04.07.2024

Të interesuarit të dërgojnë CV-në e tyre në e-mail :
info@hotel-semitronix.com
Kontakt +383 49 740 222

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 03/07/24 (21 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet